0212 288 08 18 Bilgi ve İletişim Hattı

HAKKIMIZDA

Ala Sağlık biomedikal alana farklı bir bakış açısı katmak için kuruldu.Hot Clinic

Biz Kimiz?

Yeni   firma,  yeni isim ama bir çok tanıdık yüz. Biz 1996 yılından beri medikal sektörde farklı cihaz ve test çalışmaları üzerine kendi uzmanlıklarımızı  da  katarak 17 yıllık sektör deneyimimizi kazandık. Bugün ALA  Sağlık’la geri dönüyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Hergün değişen ve gelişen sektörümüzde son teknolojileri takip ederek en iyi hizmeti verebilmek için en  güvenilir test ve cihazları hizmetinize sunuyoruz.

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için burdayız.

Kadın Sağlığı panelimiz de bulunan ; rahimağzı kanseri erken tanı kiti, meme kanseri tarama pedi ve cinsel hastalıklar tanı kitlerimiz le kadınlarımıza evde erken teşhis olanağı sağlıyoruz.

TPMT testimiz ile; hastalırına thiopurin etken maddesi ilaçları ile tedavi uygulayacak hekimlerimize hızlı, kolay ve güvenilir bir test uygulaması sağlıyoruz. 

Tanı ve teşhiste hasta başı ürünlerimizle  hızlı , kolay ve güvenilir çözümler oluşturabilmeleri için hekimlerimize en yeni teknolojileri ve testleri sunuyoruz.

Her iyi yapılan işin dünyayı daha yaşanır hale getirdiğine inanıyoruz. Bu nedenle her işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Bugün yaptıklarımızla çok daha güzel bir yarın kurmayı amaçlıyoruz.


Sibel Şahinoğlu

Genel Müdür

ALA Sağlık Hizmetler Tic. A.Ş.

UZMANINA SORUN

Lütfen Mesajınızı İletmek İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

5 + 12 = ?

ABONE OL

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

BİZE ULAŞIN

mapGöktürk Merkez Mah. Çeşmebaşı Cad. Vildan Apt. No: 15 D:5 Eyüp - İstanbul

map0212 288 08 18

BİZİ TAKİP EDİN