0212 288 08 18 Bilgi ve İletişim Hattı

 
Gıda intorelerans testleri içerdiği besin çeşitleri ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bunlar şu şekildedir; 

Allerquant 14 Farklı Gıda Katkı Maddesi Paneli

Allerquant 90 Farklı Gıda Maddesi Paneli

Allerquant 270 Farklı Gıda Maddesi Paneli


Gıda katkıları, gıda endüstrisinin gıdanın üretimi, hazırlanması, ambalajlanması ve depolanmasında gıdaya dayanıklılık, yoğunluk, renk vermek için katılan madde veya madde karışımlarıdır. Katkı maddeleri veya onların bozulma ürünleri genellikle gıda içinde kalır.

Tükettiğimiz ve zararının farkında olmadığımız gıdalar içinden yer alan Gıda Katkı Maddeleri vücudumuzda ciddi sağlık problemleri kişiden kişiye değişmektedir.

Kendinize özgü ve size zararlı olabilecek Gıda katkı Maddelerine karşı intoleransınız olduğunu öğrenebileceğiniz Allerquant 14 farklı Gıda Katkı Maddeleri Testimizde yer alan Gıda Maddelerini ve örnek raporu aşağıdaki linkimizden inceleyebilirsiniz. 

 Allerquant 14 Farklı Gıda Katkı Maddesi Paneli Örnek Raporu İncelemek İçin TIKLAYINIZ...


Günlük hayatımızda tükkettiğimiz gıda maddelerinden baharatlar, otlar, baklagiller, deniz ürünleri, et ürünleri, meyve ve sebzeler, tahıllar, tohumlar, süt ürünleri, mayalı gıdalar, şekerli gıdalar, içecekler, yumurtalar gibi ana ürün gruplarını barındıran Allerquant 90 lık ve 270 lik farklı Gıda Maddeleri Testlerimizde yer alan Gıda Madddelerini ve örnek raporu aşağıdaki linkimizden inceleyebilirsiniz.

 Allerquant 90 Farklı Gıda Maddesi Paneli Örnek Raporu İncelemek İçin TIKLAYINIZ...

 Allerquant 270 Farklı Gıda Maddesi Paneli Örnek Raporu İncelemek İçin TIKLAYINIZ...

3529

UZMANINA SORUN

Lütfen Mesajınızı İletmek İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

5 + 12 = ?

ABONE OL

Error : Please select some lists in your AcyMailing module configuration for the field "Automatically subscribe to" and make sure the selected lists are enabled

BİZE ULAŞIN

mapGöktürk Merkez Mah. Çeşmebaşı Cad. Vildan Apt. No: 15 D:5 Eyüp - İstanbul

map0212 288 08 18

BİZİ TAKİP EDİN